Náš web používá ke zlepšení použitelnosti a analýze návštěvnosti soubory cookies.
SouhlasímNesouhlasím

Nabídka stáží

Nabízíme specializované stáže v našem stomatologickém centru pod vedením zkušeného specialisty v orální a maxilofaciální chirurgii na témata:
  • Augmentace tvrdých tkání autologní kostí
  • Implantace pro začátečníky a pokročilé
  • Protetika na implantáty pro začátečníky a pokročilé

Cena je kalkulována individuálně na základě Vašich požadavků a délky stáže.

Reference


Poptat stáž

Neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat.

Reference stážistů

Již dlouho znám carotta techniku augmentace kostní tkáně, jak ji prezentuje profesor Khoury. Ve vhodných indikacích je velmi efektivní a současně málo invazivní. Vím, že pan doktor Blahák ji mistrně zvládl, a proto jsme se domluvil, že mi ji ve svém podání předvede. Pan doktor na den mého pobytu v Novém Městě na Moravě soustředil řadu pacientů, u kterých současně se zavedením nitrokostního implantátu augmentoval různé přilehlé kostní defekty právě touto technikou, takže byla možnost sledovat její použití v různých modifikacích. Všechny výkony byly přenášeny na velkoplošnou obrazovku a Jiří je podrobně komentoval a upozorňoval na praktické detaily důležité při “mrkvování”. Díky vstřícnosti a pečlivosti pana doktora a díky velmi dobře fungující přenosové technice jsem si svou návštěvu Bladentu opravdu užil a odnesl si z ní pocit, že carotta technique je nejjednodušší zábavou pod sluncem. Opak je samozřejmě pravdou.
Petr Barták
primář stomatologického oddělení Kliniky a institutu estetické medicíny Asklepion v Praze
Díky za možnost stáže se zaměřením na kostní augmentace s využitím autologní kosti. Přínosná byla nejen odborná část u křesla, ale i příležitost seznámit se s efektivním nastavením provozu. Moc rád se zase někdy dorazím!
Jan Hulvert
Lékař 3DK Dentální kliniky